Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Advken - Manta Mtl Rta Elektronik Sigara Atomizer

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
210.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 5.25 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)


İÇERİK

Dış çap: 24 mm


Kapasite: 3 mL


Tipi: tek bobin RTA


Damla ucu: 510 damla ucu


Malzeme: gıda sınıfı 304 çelik


Konu: 510 iplik


içindekiler


Manta MTL RTA (510 damla ucu ile)


Temizlik bezi


Yedek cam tüp


Uzaylı tornavida


Aksesuar çantası


MTL cihazlarındaki son bir dalgalanma aslında eski bir vaping tarzı için bir geri dönüş. Görünüşe göre, orijinal Manta RTA'nın bundan daha fazlası olmasına rağmen, herkes hala “phat bulutları” nın tökezlemesine ilgi duymuyor. Yine de, büyük beefy çift bobin yapıları ile daha yüksek wattlarda en iyi performans gösterdi. Hala aynı Manta logosu ve Ultem damla ipucu özellikleri, ancak bu kez uygun bir 510 tarzı ağızlık ile gitti


Tank 24 mm çapındadır ve orijinaline benzer bir estetiğe sahiptir. Dev böbrek şekilli dolum portlarına sahip dişli bir üst dolgu sistemi kullanır. Alt hava akımı sistemi, öncekiyle aynı şekilde çalışır ancak MTL vaping veya kısıtlayıcı akciğer darbeleri için uygun olan daha sıkı bir çekiş sağlar.


Manta MTL, kabarcık camı ile orijinalinden 1,5 mL daha az 3 mL maksimum kapasiteye sahiptir. Avrupa sürümü sadece TPD uyumluluğu için düz 2 mL camı içerir. Akciğer cihazına tek sarmal ağız olduğu düşünüldüğünde, 3 mL kötü değildir, fakat ortalama MTL tankından biraz daha azdır.


Manta MTL RTA, bir yan hava emme sistemi ile vakum kaplama altın güverte özellikleri


Advken, yapım güvertesinin herhangi bir görüntüsünü yayınlamadı. Sanırım, kedinin serbest bırakılıncaya kadar çantadan çıkmasına izin vermekten korkuyorlar. Şimdiye kadar söyledikleri, güverte direklerinin, tadı arttırmak için yan hava giriş deliklerine sahip olacağıdır.


Orijinal Manta, modifiye Velocity tarzı bir güverte kullanmıştır. Manta MTL, muhtemelen bir yan hava giriş sistemi kullanan tek bobinli bir RTA olan Merlin MTL ile benzer bir sistem uygulayacaktır . Advken, güvertenin vakumla kaplanmış altından yapılacağını açıkladı.


Orijinal Manta'nın popülaritesi ve fiyatı göz önüne alındığında, Manta MTL RTA, MTL vapers'ları arasında hayranların favorisi haline gelebilir. İyi görünüyor ve iyi kapasite, kolay üst dolum, tek bobin uyumlu ve TPD uyumludur. Orijinal gibi bir lezzet verirse, o zaman Advken için bir ev olabilir.

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz