Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

asMODus - Lustro 200W Box Elektronik Sigara Mod

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
499.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 12.48 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)


Lustro, en son ve en büyük kutu modumuzdur. Bu sayede, vaping dünyasını sonsuza dek değiştirecek birçok yeniliği bir araya getirerek, basit bir nikotin teslim cihazından modernize bir buharlaştırıcı dönüştüren özelliklere sahip gelişmiş, ileri teknoloji ürünü cihazlara geçiş yapmaya başlıyoruz. Bir akıllı telefon veya dizüstü bilgisayara benzer teknoloji parçası.
Lustro'nun göze çarpan unsurlarından biri, kullanıcılara kendi cihazlarıyla etkileşime geçmek için dokunmatik ekranı kullanmasını gerektirmeyen, fütüristik eller serbest kontrol yöntemine izin veren ve günlük vaping oturumunuzu döndüren bir kızılötesi (kızılötesi) sensörün dahil edilmesidir. bilim kurgu filminde göreceğiniz bir şeye. Cihazın önüne elinizi sallayarak, menüde gezinebilir veya ateş etme modlarına geçebilirsiniz, kendinize inanmanız gereken bir ilişki. Lustro'nun bu yönüyle inanılmaz gurur duyuyor olsak da, istersen onu kapatabilirsin. Vaping endüstrisinde devrim yaratmaya çalışırken, sevmediğiniz bir etkileşim yöntemini kullanmaya zorlayamayacağız.

Ekranın solunda bulunan renk değiştiren LED şerit, kullanıcıya her Lustro'yu kendi başına yapma, yeşil, kırmızı veya maviyi kademeli olarak alttan üste aydınlatma modunu veren bir kişiselleştirme derecesi sağlar. yangınlar, kullanıcıya isabetlerinin ne kadar uzun olduğunu tahmin etmenin kolay bir yoludur. Ateşleme düğmesinin ardında, her zaman şeridin rengiyle eşleşen ve mod durduktan sonra 10 saniyeye kadar yanık kalacak şekilde ayarlanabilen başka bir LED bulunur. Eşsiz bir dış tarz sağlamanın yanı sıra, bu ışıklar, kullanıcıyı, bir nesneye veya arızaya yanlışlıkla temas etmesi nedeniyle cihazının aktif hale getirildiğini bildiren ve yanmış pamuk ve havalandırma pillerine karşı ekstra bir koruma katmanı sağlayan bir uyarı sistemi olarak işlev görür. . Lustro, ateşleme sırasında devreye giren bu iki renkli LED'in yanı sıra, iki seviyede parlaklığa sahip olan cihazın alt tarafında bir el feneri ile donatılmış olup, sayısız durumlarda yararlı olacak bir araçtır.    GX-200-HUT yonga seti tarafından tahrik edilen ve iki adet yüksek drenajlı 18650 Li-ion pil ile çalışan Lustro, potansiyel olarak maksimum 200 watt verebiliyor ve okunması kolay bir renkli ekrana sahip renkli bir dokunmatik ekrana sahip. Ateşleme modları arasında bisiklet sürmek, yukarıda belirtilen IR sensörünü kullanarak serbest kontrol yöntemini kullanarak veya ekranın en üstündeki mod seçeneğini kaydırarak, Spruzza ve Colossal'a benzer şekilde yapılabilir. Bir dizi ateşleme modu, değişken watt, güç eğrisi, sıcaklık kontrol modları ve ayarlanabilir TCR ve TFR ile Lustro'nun olabildiğince çok yönlü olmasını sağlar. VW modda, üç rampa seçeneği mevcuttur: Yumuşak, Orta ve Sert, her biri seçilen aynı watt ayarıyla bile farklı bir deneyim sağlar. Eğri modu, ateşleme döngüsünün kişinin kişisel tercihlerine göre uyarlanmasına veya sıcaklık kontrolüne taklit edilmesine izin veren beş ayrı watt ve zaman ayarını kullanan benzersiz bir ateşleme modudur. Örnek: İlk saniyeyi 90w'de, sonra da 75w'ye kadar düşürmek için ayarlanabilir, daha sonra vape'nizin geri kalanı için 60w'de oturabilirsiniz. Olağan hale gelmiş devasa prefabrik bobinler için mükemmel olan bu ateşleme modu, spesifik yapınızdan optimum performans elde etmek için ince ayar yapılabilen bir rampa süresi sağlar. Lustro'da bulunan sıcaklık kontrol ön ayarları NI200, SS316, SS317, SS304 ve titanyum ısıtma elemanları için ayarlardır.


Cihazı Kullanma:


Vatlantının ayarlanması: Cihazın kilidinin açılması, parmağınızı ekranda aşağı doğru kaydırarak yapılır. Watt değerine dokunmak, ekranda görünen "+" ve "-" tuşlarına basarak cihazın watt değerini ayarlamanıza izin verir. Ateş düğmesine basmak vatörü ayarlayacak ve sizi ana ekrana döndürecektir.


Menüye erişim: Lustro menüsüne erişmek için, art arda 5 defa ateş düğmesine basmalısınız. Ekranda sola veya sağa kaydırarak seçenekler arasında gezinebilirsiniz. Fonksiyonlar Kapatma, Puf Sayaç Sınırı, Puf Sayaç Silgisi, Parlaklık ayarlamaları, ürün yazılımı sürüm denetleyicisi, ohm denetleyicisi ve ileriki bir tarihte açıklanacak diğer özelliklerdir.


Anahtarlama modları: Lustro'daki anahtarlama modları, ekranın kilidini açmak kadar kolaydır (Parmağınızı ekranın en altından kaydırarak) ve sola ve sağa kaydırın. Ateşleme seçenekleri şu şekildedir: Güç, Sıcaklık, Eğri, TCR ve TFR. Sıcaklık kontrol modundayken belirli bir tel tipini seçmek için, ekranın üstündeki TEMP simgesini 2 saniye basılı tutun. Bu, aşağıdaki kablo türleri arasında geçiş yapmanıza olanak tanır: Ni200 Nikel, SS304 Paslanmaz çelik, SS316 Paslanmaz çelik, SS317 Paslanmaz çelik ve Ti Titanyum.


Ürün Özellikleri:


2x 18650 boyutlu piller gerektirir (dahil değildir)

Dokunmatik ekran tipi: Kapasitif Ekran; Ekranın ne zaman ve nerede dokunduğunu tespit etmek için insan vücudunun elektriksel özelliklerini gerektirir.

Watt aralığı (Güç modu): 5W - 200W

Watt aralığı (TC modları): 5W - 120W

Sıcaklık kontrol aralığı: 212 ° - 572 ° F / 100 ° - 300 °

Atomizer ohm aralığı: 0.1 - 2.5 ohm

Maksimum çıkış voltajı: 7.5V

Peek çıkış akımı: 45A

Şarj parametreleri: DC 5 V / 1A

Yükseltilebilir ürün yazılımı

USB TİPİ-C

Ürün Boyutları:

Uzunluk: 80.4mm

Genişlik: 40.5mm

Kalınlık: 36.0 mm

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz