Eleaf Aster Total Elektronik Sigara Kit

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Eleaf Aster Total Elektronik Sigara Kit

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
299.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 7.48 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)


ELEAF ASTER TOTAL ELEKTRONİK SİGARA


Eleaf'in 2016 senesinde kullanıcıya sunduğu ASTER Total geçmiş zamanda üretilmiş olan birçok Sub oHm Eleaf Elektronik Sigara modellerinden sonra yenilikçi bir dizayn ve coil (atomizer başlığı) ile yükseltilmiş bir halde kullanıcılara sunuldu.


Benzersiz dizaynının yanı sıra 1600 mAh  Batarya Kapasitesi ile 1,1 oHm %100  doğal muji japon pamuğundan üretilmiş IC coilleri (başlıkları) ile müthiş bir tat ve buhar tecrübesi hissettiriyor.


Joyetech'in AIO Box cihazına her ne kadar çok benzetilse de Eleaf malzeme ve işçilik konusunda kendini geliştirmiş vaziyette görünüyor.


Cihazın Drip Tip yani Ağızlık şekli ağzınıza uyumlu bir şekilde oturması için dizayn edilmiş bir teknolojiye sahip olmakla beraber neredeyse varlığını unutabilirsiniz.


Rahatsızlık yaratmayan Drip Tip modeli leke ve tortu izlerine son veriyor. Watt gücü 1-25W arası olan ASTER Total'i Universal Mini USB Şarj Cihazı ile şarj etmek tahmin ettiğinizden daha kısa sürüyor.
Kutu İçeriği:


1 adet Eleaf ASTER Total Elektronik Sigara


2 adet Orijinal Deri Kaplama Sticker


2 adet 1.1Ω IC Atomizer Başlığı (Cihaza takılı halde)


1 adet Micro USB Kablosu


1 adet Kullanım Kılavuzu


Eleaf ASTER Total Özellikleri:


3.2 ml Likit Kapasitesine sahiptir.


1600 mAh Batarya Kapasitesine sahiptir.


510 Vidalama Sistemine sahiptir.


37 mm Çapı vardır.


116 mm Yüksekliği vardır.


2 adet Atomizer Başlığına sahiptir.
Kullanım Önerileri:


*Ürünün likit tankındaki likitin azalmamasına dikkat etmelisiniz, aksi takdirde atomizer'ınız yanabilir.


*Ürünün likit tankına gereğinden fazla likit doldurmamaya dikkat etmelisiniz, aksi takdirde sızdırma, ağıza likit gelme v.b sorunlar yaşayabilirsiniz.


*Dışarı çıkmadan önce ürünün pilinin tam dolu şarj olmasına dikkat etmelisiniz, aksi takdirde dışarıdayken şarjı bitebilir ve canınız içmek isteyebilir.


*Üründe kullandığınız likit aromasını değiştirmeden önce likit tankını yıkayıp kurulamanızı öneririz, aksi takdirde bir önceki kullandığınız likitin tadı yeni doldurduğunuz likitin tadıyla karışabilir, aroma bozularak değişiklik gösterebilir.


*Atomizer başlığınızın ömrünü tamamlamadan yeni başlık temin etmeye özen göstermelisiniz, aksi takdirde başlığınız ömrünü yitirdiğinde ürün kullanımında gecikme yaşayabilirsiniz.


Işığı yanıp yanıp sönüyorsa;


* Bu durumda cihazı şarja takmanız gerektiğini unutmayınız.


Diğer Önemli Bilgiler:


• Üründe kısa devre koruma yazılımı bulunmaktadır.


• Güç zamanı koruması bulunmaktadır. ( Ürünün güç butonuna 8 saniyeden fazla dokunursanız otomatik olarak güç akımını kesmektedir.)

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz