Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Goon - 528 Custom RDA Elektronik Sigara Atomizer

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
185.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 4.63 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

528 Özel Vapes Goon V1.5 bir inşaatçının RDA'sıdır. Ona atabileceğiniz herhangi bir karmaşık bobine uyacak şekilde yapılmıştır ve kurulumu çok uzun sürmez. Bugün, Goon V1.5'e bir göz atacağız, bazı Juggernaut bobinleri kuracağız ve artıları ve eksileri konuşacağız.


Birçokları gibi, ilk Goon deneyimim V1.5 ile başladı. Bu RDA kusursuz değildir, ancak kağıtlar için kesinlikle mükemmel bir yapı güvertesi vardır. Bugün, bir dizi Juggernaut bobini kuracağım, ancak kendi juggernaut bobinlerinizi 30 dakika ve az miktarda malzeme ile oluşturabilirsiniz.


Güverte

Goon-V1.5-güverte


528 Custom Vapes Goon V1.5 çoğunlukla kelepçe tarzı güverte ile bilinir. 24 mm'lik geniş bir bina yüzeyiyle kelepçeler çeşitli şekillerde yardımcı olur:


Bobin uçlarını tutup bükerek vidaları ile sorunları en aza indirir

Büyük karmaşık bobinlerin kolayca takılmasına izin verin

Vidaların geri çekilmesi veya fazla mesainin gevşemesi ile ilgili sorunları ortadan kaldırın

Malzemeler

Goon-V1.5-build-araçları


Bu yapı için, oldukça büyük bir dizi juggernauts ile gitmeye karar verdim. 3mm ID (iç çap) ile, güverteye mükemmel uyum sağlarlar. Bununla birlikte, 3mm bobinler biraz muhafazakar, muhtemelen bir dizi 4mm bobin (veya belki daha büyük…) ile kurtulabilirsiniz. Juggernauts bazı serin fitilleme özelliklerine sahiptir, köşe ve kızılcıklardaki suyu yakalar, bu da bazı yıldız lezzetlerinin üretimini sağlar.

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz