Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

IQOS v3.0 Multi Elektronik Sigara Kit

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
699.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 17.48 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

KAPIDA KONTROL İMKANI

Siparişi teslim alırken kapıda kontrol imkanı.(Sipariş açıklamasına kontrol etmek istiyorum yazmanız yeterlidir.)
NOT:Kargoyu getiren kurye kontrollü için sorun çıkartıyor ise bizlere ulaşınız


IQOS 3 Multi Elektronik Sigara


Philip Morris International tarafından yaratılan en gelişmiş ısıtmalı tütün sistemi, dünyanın en büyük ısıtılmış tütün pazarı olan Tokyo, Japonya'da başlatıldı.


IQOS 3 ve IQOS 3 Multi, yakmak yerine tütünü ısıtan ve sigaraya daha iyi bir alternatif sunulacak IQOS sisteminin en son versiyonlarıdır.


Philip Morris International tarafından bugüne kadar ilk küresel lansmana, 600'den fazla kişi katıldı. PMI Genel Müdürü André Calantzopoulos, yeni IQOS 3 ve IQOS 3 Multi'yi tanıttı ve aralarında yer alan, yeni cihazlar bir dizi aksesuarla deneyimleme şansına sahip oldular. Japon geleneksel bahçelerinin içinde, uluslararası DJ'ler Kaori ve Shinichi Osawa'nın yanı sıra, Japonya'nın geçmişini, bugünü ve geleceğinitan modern duyusal deneyimlerin bir dizi performansları vardı.IQOS 3 ve IQOS 3 Multi, yakmak yerine tütünü ısıtan ve sigaraya daha iyi bir alternatif sunulacak IQOS sisteminin en son versiyonlarıdır.

André Calantzopoulos, CEO Philip Morris UluslararasıNeredeyse 6 milyon sigara içen kişi ilk kez başlatıldığından bu yana dört yıl içinde IQOS'a geçti ve bundan yarından itibaren Japonya'da. Yeni cihazlar, dünyanın dumansız bir geleceğe dönüşümünü hızlandırmak için kullanılabilir.


Philip Morris International'ın belirttiği hedef, yüz milyonlarca sigara içicisini, öğrenmek için çabuk sigara içmekten daha az zararlı alternatiflere çevirmek. Sigarayı bir gün yerine alacak ve sigarayı bırakmayan sigara içenlere dumansız alternatifler sunacak bir ürün portföyü sunmayı taahhüt ediyoruz.Yeni cihazları olduğu gibi André yazıyor: "Hayalimiz, sigara içenler için daha iyi bir alternatif yaratmaktı ve IQOS bu hayali bir gerçek haline getirdi; bu, sigara içen 1,1 milyar insan için bir devrim."


Yıkıcı düşünce, sağlam bilim ve dumansız platformlarımızın ardındaki Ar-Ge tecrübesi sayesinde, ısıtılmış tütün ürünlerimiz bizi dumansız bir gelecek vizyonumuza bir adım daha yaklaştırıyor.

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz