Loaded - Apple Fritter 120 ML. Premium Likit

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Loaded - Apple Fritter 120 ML. Premium Likit

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
222.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 5.55 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

LOADED LİKİT APPLE FRİTTER PREMİUM E-LİKİT 120ML


Fırından yeni çıkmış Loaded Likit Apple Fritter E-Likit!


Hepiniz  Loaded taraftarlar için, Apple Fritter'i seveceksiniz. Glazed Donuts ve Cookie Butter'ı seviyorsanız, Apple Fritter mutlaka denemelisiniz. Gerçekten ... Gibi bir fincan kahve ile sabah ev yapımı elma börek daha iyi bir şey yoktur. Karamelize elma, çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır. Tamam, Apple Fritter hakkında yeterince hayal. Vücudunuzun daha sıcak olmasını istiyorsanız, bu e-Likit için watt'ınızı arttırmaya hazır olun, çünkü bunu yapmak için mükemmel bir e-likit.


İlk önce, nazik ve kadifemsi boğaz vuruşu size bulut bulutlarının hayal ettiği bulut üretimini verecektir. Lezzet söz konusu olduğunda, Loaded e-meyve sularına özgü klasik lezzet yoğunluğu ve dokusu var. Karamelize elmayı iyi bir şekilde tamamlayan tatlı ve odunsu tarçın lezzetini hemen fark edeceksiniz. Elma aşırı güç vermez ve tarçınlı çiftleşmiş elma cennette yapılan bir maçtır. Son olarak, gevrek altın kahverengi hamur, ruhunuzu huzur içinde bırakarak keyifli ve zarif bir son ile lezzetini tamamlar.
Elma Fritter E-likit


Taze Topraklanmış Tarçın


Gevrek Altın Kahverengi Hamur


Karamelize Elma Isırıkları


Kadifemsi Boğaz Vurdu


İnanılmaz Lezzet


% 70 VG


Tür: eLikit


Kategori: 70VG / 30 ug , elma , ekmek , içecek , ekmek , kahvaltı , tereyağı , karamel , tarçın , kahve , kurabiye , tatlı , çörek , dünyevi , börek , meyve , pasta , baharat , tatlı

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz