Loaded - Melon Milkshake 120 ML. Premium Likit

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Loaded - Melon Milkshake 120 ML. Premium Likit

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
212.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 5.30 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

LOADED MELON MİLKSHAKE E-LİKİT 120MLLoaded Kavun Milkshake Premium E-Sıvılar rakipsiz hassasiyet ve sadece en iyi Amerikan Yapımı elikit bileşenleri ile tasarlanmıştır. Her Kavun Milkshake Elikit şişesi acımasız bir kalite kontrol sürecine tabi tutulur. Eğer bir sıvı yüksek kalite standartlarımızı geçmezse, o kadar sade bir şekilde, Ruthless Label'ı kazanmaz. Taze Kavun ipeksi bir yumuşak milkshake karışımlı: Loaded Melon Milkshake E-Likit!


 


Kavun Milkshake, mükemmel kavun, tatlı süt ve ağız sulandırması için mükemmel bir bal ile mükemmel şekilde harmanlanmış bir likittir. Meyve suyu ismine yakışır ve bununla gerçek bir ikramda olacaksınız. Odanızı havaya uçurmak için zorlaştıracak zengin lezzetle dolu ipeksi pürüzsüz boğazla başlayalım. Taze kavunların patlaması temiz hava soludur. Oh çok tatlı milkshake spot üzerinde ve ürettiği tutarlı lezzet anında sizi en sevdiğiniz lokantaya taşıyacak. Eğer bu yeterli değilse, sütlü bir ipucu ile vurgulanan sütlü tat, çiçek ve yumuşak bir yüzey için onu eve götürür.
Kavun Milkshake E-Likit


İnanılmaz derecede ferahlatıcı


İpeksi Pürüzsüz


Taze Kavun


Tatlı Bal İpucu


Kadifemsi Süt


% 70 VG


Tür: eLikit


Kategori: 70VG / 30PG , meşrubat , mandıra , çiçek , meyve , bal , kavun , süt , milkshake , zengin , tatlı


Bu lezzetli ürünler, Ruthless E-Likit tarafından üretilmiştir! Güneşli güney Kaliforniya'da bulunan Ruthless, GMP Sertifikalı Tesis ve Sanat Temiz Odaları Eyaleti'nde premium e-likitler üretmektedir. Sert çalışmalarda kök salmış ve mutfak sanatlarında bir arka plana sahip olan Ruthless, e-likit pazarını en iyi tadım edici e-Likit  kombinasyonları ve markaları üreterek ve üreterek dönüştürmüştür.

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz