Loaded - Strawberry Jelly Donut 120 ML. Premium Likit

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Loaded - Strawberry Jelly Donut 120 ML. Premium Likit

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
205.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 5.13 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

LOADED STRAWBERRY JELLY DONUT 120ML PREMİUM LİKİT


Loaded Strawberry Jelly Donut likiti, çilekli jöle dolgulu taze pişmiş bir çöreğe ısırmak hissini veren mükemmel bir likittir. Bu hafif ve kabarık çörek aroması, tatlı ve şekerle kaplı çilek ve çok dikkat çekici taze hamur işi tadı hissettirir.


Taze çilek reçeli çöreklerinin tadını çıkarırken tüm gün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Loaded Strawberry Jelly Donut 120ml likitinizin bitmesini istemeyeceksiniz.


Çilek jöleli çöreğin tatlı tadıyla kendinizi şımartmak ister misiniz? Loaded likitleri, Çilek Jöleli Donut Likiti favorileri likitlerinizden biri olmaya aday.


Çilek Jöleli Donut'u ile buharladıktan sonra 120ml likiti ve şekerli çilek reçeli tadı damağınızın tadına doyacaksınız. Daha sonra, taze bir çöreğin kendine özgü tadı damağınızı memnun edecek. Siz nefes verirken, pudra şekerinin lezzetli bir şekilde tozlanması, sizi gülümseyecektir.


Loaded tarafından üretilen Strawberry Jelly Donut 120ml cam damlalıklı şişede ve üç  seçeneği ile üretiliyor. % 70 VG ve% 30 PG tabanına sahiptir, böylece gerçek çilekli jöle çörekleri gibi tadını hissedersiniz.


Loaded Strawberry Jelly Donut

VG / PG: 70/30

Lezzet Profili: Çörek , Çilek, Jöle

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz