Naked - Lava Flow 30 ml Premium Salt Likit

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Naked - Lava Flow 30 ml Premium Salt Likit

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
135.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 3.38 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Naked 100 Lava Flow Salt Likit

30ml şişe


Bu lezzet, pod sistemleri ve diğer benzer düşük güç cihazları için formüle edilmiş bir salt nikotin infüze edilmiş e-Sıvıdır.

RDA veya alt ohm tankları ve cihazları ile kullanılması tavsiye edilmez.


Pod cihazlar ile kullanılması tavsiye edilir.


Naked Salt likit, en sevdiğiniz Naked 100 tatlarını alır ve bir pod tabanlı sistemde kullanıldığında Naked 100 deneyimini tam olarak uydurmak için onları mükemmelleştirir! Salt Nikotin ile özel olarak formüle edilmiş olan Naked 100 Salt, kompakt, ultra düşük voltajlı sistemler için mükemmel bir şekilde pürüzsüz ve lezzetli bir deneyim sunar. Naked salt likit ile daha önce hiç olmadığı gibi harekete geçirin ve deneyimleyin!


Tatlı ve zengin çilekleri iki ada çatalı, ferahlatıcı bir hindistan cevizi ve ananas şekerli tang ile birleştiren bir lezzet profili olan Lava Flow ile tadı damağınıza taşıyın. Mükemmele katlandığında, sonuç asla tatmin edemeyen parlak, taze, tatlı ve keskin bir karışımdır.

Çocuklara dayanıklı kapak

% 50 VG /% 50 PG

ÖNEMLİ NOT: Bu ürün nikotin içerebilir ve her zaman çocuklardan ve evcil hayvanlardan uzak tutulmalıdır. Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalamanız önerilir.


Paket içeriği:

1 x Şişe


Yeni nikotin kullanıcıları için ipuçları: Alt ohm veya düşük dirençli atomizörler standart / yüksek dirençli atomizörlerden daha yüksek bir boğaz çarpması üretir. Sub-ohm veya düşük dirençli atomizer kafaları ile 3 ila 6mg eLiquid veya daha düşük öneriyoruz. Tercih, kullanıcıya ve kullanım sıklığına bağlı olarak değişebilir.


Standart / yüksek dirençli atomizörler veya kısıtlayıcı cihazlar için (örn. Pod bazlı / kalem), bu atomizer / tankın ağızdan akciğere (MTL) bağlı olarak 6mg veya daha yüksek olmasını öneririz. Tercih, kullanıcıya ve kullanım sıklığına bağlı olarak değişebilir.

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz