Nasty Juice X Kilo – Dillinger 60 ML Premium Likit

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Nasty Juice X Kilo – Dillinger 60 ML Premium Likit

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
142.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 3.55 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Nasty Juice X'den Dillinger X KILO 60ML, lezzetli karpuz ve ballı aromalı vapa suyunun harika bir kombinasyonudur. KILO ve NASTY işbirliğinin bir ürünü ve onu unutmak istemeyeceksiniz! Hem Dillinger hem de Gambino, yeni sürümleriyle son derece popüler!

Dillinger, karpuz ve karanfil karışımının lezzetine sahiptir. Bu iki tat birlikte birleşirler ve harikalar yaratırlar. Ağzınızda bir şelale gibi sakinleştirici karpuz sansasyonu yaratacaktır. Nefes alırken, bu tecrübeyi savurgan meyve aromasıyla sarar.

Dillinger'ın boğazı vurumu yumuşak ve zariftir. Herhangi bir yanma ya da kıvılcım hissi yoktur, bu da boğaz rahatsızlığı hakkında endişelenmenize gerek kalmaksızın istediğiniz en büyük hazzı alabileceğiniz anlamına gelir.

Nasty Juice, Malezya'da kurulan yeni bir e likit markası. Lansmanından kısa bir süre sonra, piyasadaki en popüler ve en çok aranan markalardan biri oldu. KILO, vape sektörüdeki OG'lerden birisidir ve dünyanın en iyi e likit üretim tesisine sahiptir. Bu iki markanın bir araya gelmesi bizim için en önemli şeylerden biri!

E Sigara İmparatorluğu, endüstri standartlarında 0MG, 3MG ve 6MG nikotin düzeyleri ile 60 ml'lik bir şişe boyutunda Gambino taşır. Hemen kendinize bir şişe Dillinger alın!


Lezzet Profili: Honeydew, Karpuz

VG / PG: 70/30

Nikotin Seviyesi: 0MG, 3MG, 6MG

Şişe Boyutu: 60ML

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz