Orchid Vape - X Squid Pod 950mAh Elektronik Sigara Kit

Yorumlar

Seçkin sarp
2020-10-30 18:19:16
Ürünün videolarını çok araştırdım çok kaliteli görünüşü çok hoşuma gitti. Site her konuda yardımcı oldu. Ürün almaya devam edeceğim
Batuhan Da?
2020-07-13 18:01:11
Mavi olanı aldım çok hoşuma gitti boyutu da güzel şık bir cihaz. Sigarayı bırakmama yardımcı olmasını geçtim likit keyfinin tadına da varıyorum. Teşekkürler.

Yorum Yap

Orchid Vape - X Squid Pod 950mAh Elektronik Sigara Kit

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
305.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 7.63 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)


Orchid Vape Orchid 950mAh Pod System Kıt


Orchid Vape x Squid Pod Sistemi, 950mAh şarj edilebilir bir batarya, kapsamlı bir sıcaklık kontrol paketi içeren ve kompakt bir sıcaklık kontrol paketi olan ve freebase veya nikotin tuzları için özel bir kapsül seçeneğine sahip, küçük ve kompakt bir lüks vaping sistemidir.


Yeniden pamuklanabilir ve sarımı yapılabilir. 

Orchid Ultra Portable System değişken watt (1 watt artışlarla 5.0 - 30.0 watt aralığında), değişken voltaj (0.1 volt artışlarla 3.0 - 4.8 volt aralığında) ve sıcaklık kontrol modu gibi farklı yakma modları sunar.

Paslanmaz çelik için (5 ° 'lik artışlarla 200 ° F - 500 ° F aralığında)  Bu şaşırtıcı kişiselleştirme seçenekleri, bunu gerçekten şu anda mevcut olan en çok yönlü ultra taşınabilir pod sistemi haline getiriyor.


Orchid Vape Orchid Kit'in göze çarpan bir diğer değişikliği, tüm vaping verilerini tek bir yerde net bir şekilde gösteren 0.76 "OLED ekranın uygulanmasıdır. Hangi modda olduğunuza bağlı olarak, ekrandaki bilgiler değişecektir. Her ekran atomizer direncini gösterecektir.

Batarya ömrü, ateşleme süresi ve bir nefes sayacı ve değişken wat miktarı, değişken gerilim ve sıcaklık kontrolü sırasıyla çıkış vatinizi, çıkış geriliminizi ve maksimum sıcaklığınızı gösterir ..

Cihaz ekranın üstünde bulunan bir ateşleme düğmesi ile ateşlenir ve ayarlanır "+" ve "=" tuşlarıyla ekranın altında bulunur. "+" ve "-" tuşlarına aynı anda basıldığında, "Güç Kilidi" etkinken ayarların yapılmasını önleyen cihaz "Güç Kilidi" olacaktır.

Tuşlar yine Power Lock'u kaldıracak Orchid Ultra Portable, temiz ve çinko alaşımlı bir çerçeveyle basit ama kaliteli bir stilde sunuluyor, cihazın önünde ve arkasında ve ekrana getirilmiş stilize edilmiş tasarım panelleri bulunuyor. cihaza estetik yalın. Orkide'nin kapsülü üste monte edilmiştir ve hoş bir tak ve çalıştır sistemi ile cihazın üstüne kolayca kurulur.

 Orchid Pod Kit, birlikte verilen bir mikro USB üzerinden kolayca şarj edilebilen dahili bir 950mAh LiPo pil ile çalışır. Büyük dahili batarya bunu, sürekli olarak dayanabilecek bir batarya ve her biri 3.0 mL meyve suyu tutan bir kapsül ile hareket halindeyken otomatik olarak devam ettirir.


dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz