Yorumlar

Deniz Dertli
2018-03-01 00:45:15
1 yıllık esigara kullanımından sonra geçiş yaptığım sigaradır.Ürün orjinal gayet şık kullanışlı sigara ihtiyacını kesinlikle karşılıyor.siteden kapıda ödeme ile aldığım ürünümden memnunum herkese tavsiye ediyorum.
Memduh colak
2018-02-09 23:08:17
Kesinlikle denemeniz gereken bir ürün sigara isteğini tamamen bitiriyor katran karbon monoksit yok daha rahat nefes almaya başladım hızlıca kargolandı ertesi gün elime ulaştı teşekkür ederim

Yorum Yap

Philip Morris Marlboro IQOS Elektronik Sigara Kit

Stok Durumu : Stokta var
100% of 100
480.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 12.00 TL kazanacaksınız.

 

    Parlement,heets ... vb kartuşlar ile kullanılmaktadır.Ayrıca almanız gerekmektedirMarlboronun urettigi mini saf tütün sigaralarını yakmadan sadece ısıtarak hiç bir kimyasal madde olmadan nikotin buharı üreten yeni nesil sigaradır.

 

Full Kit seçeneği 

1x IQOS Mod

1x IQOS Cep şarjı 

1x IQOS Temizleme cihazı 

1x USB Kablosu 

1x IQOS Adoptorü 

1x Kullanım kılavuzu 

Philip morris’ten IQOS

IQOS mini tütün kartuş sigaralarını yakmadan sadece ısıtarak ve kimyasal madde olmadan nikotin buharı üreten yeni nesil vaporizerdir.

Philip Morris'ın elektronik sigara sektörüne günümüzün Marlboro sigarasını endekslemesiyle üretilmiş bu mini cihaz günlük sigara içim isteğinizi tatmin ederek, sigaranın içerisindeki zararlı maddeleri ve katranı elimine eder.

Sigaranın kötü koku rahatsızlığını ortadan kaldıran bu başarılı cihaz sigara içimini yanan bir tütünden buharla cekim keyfi veren ve sigara zararlarından arındıran mini saf tütün kartuşların mucizesiyle sigara içenlere tasarımlanmıştır.

Kartuşların herbirinin 14 çekimlik yada ortalama 6 dakika kullanımlık oluşu her kartuşun 1 sigara eşdeğerli olduğunu göstermekle sigaraya göre yaklaşık 90% daha sağlıklı olduğu söylenir.