Yorumlar

Onur kiroglu
2020-03-30 18:33:40
Güzel paketleme iyi kargo teşekürler.
Ugur yilmaz
2020-03-07 15:33:11
Hızlı kargo, müşteri hizmetleri, ve Orjinal ürün daha ne söylenebilir ki alacaksanız kesinlikle bu ürünü ve dumandegilbuhar.com dan alın

Yorum Yap

Smok - Novo 2 Pod 800 mah Elektronik Sigara Kit

Stok Durumu : Stokta var
100% of 100
250.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 6.25 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

SMOK Novo 2 Kit, hem standart e-sıvılar hem de nikotin tuzu sıvıları ile uyumlu 2 ml e-sıvı kapasitesine sahip, doldurulabilir bir AIO vape pod sistemidir. Küçük ve hafif bir cihaz olmasına rağmen, Novo 2’nin entegre 800mAh şarj edilebilir bataryası, ortalama bir kullanıcı için üç güne kadar 200 nefes alabilir. Daha sık vape eğiliminde olanlar için, cihazın tabanındaki mikro USB bağlantı noktası hızlı ve kolay şarj edilmesini sağlar.


 


Novo 2 bölmesindeki yan doldurma portu bir esinti doldurmayı sağlar ve çekme etkinleştirilmiş bölme vape yapmak için herhangi bir düğmeye basma gereksinimini ortadan kaldırır. Tamamen yeni u şeklindeki hava akımı tasarımı sayesinde, her bir puf, podun bağlantısında tükürük ve topak birikintilerini önlerken düzgün şekilde akar. SMOK Novo 2 bölmelerinin kolay montajı için entegre, ergonomik ağızlık ve basmalı bağlantı ile Novo 2 Kit, rahatlık, taşınabilirlik ve kullanım kolaylığı için üstten alta monte edilmiştir.


 


SMOK Novo 2’nin entegre bobinlere sahip ultra kullanışlı değiştirilebilir bölmeleri çeşitli dirençlere sahiptir. Kite iki bakla gelir ve ayrıca ek olarak satın alınabilir ek bakla türleri. Novo 2, tüm orijinal Novo kapsülleriyle de uyumludur. Dahil olan 1.0 ohm Novo 2 Hasır Bobin olağanüstü lezzet ve yoğun buhar üretimi sağlar ve standart elik asitlerle kullanılması tavsiye edilir. Ağızdan ciğerlere buharlaşma veya nikotin tuzu sıvıları ile kullanım için, mükemmel lezzet ve buhar çıktısı sağlayarak kitle birlikte 1.4 ohm'luk bir Novo 2 MTL Bobin dahil edilmiştir.


 


Hem ohm hem de yüksek direnç seçeneklerinde değiştirilebilir baklagiller, standart veya nikotin tuzu esaslı elisitler kullanma esnekliği ve orijinal Novo'dan daha güçlü bir bataryaya sahip olan bu AIO vape, performansı ve tarzı sadece SMOK'ta dengeler. Hayal kırıklığına uğramayacak sağlam bir vape arıyorsanız, SMOK Novo 2 Kit şimdi Dev Vapes'te.


 


Pod Uyumluluğu: Novo 2 Kit'iniz için yedek SMOK Novo 2 Pod 3-Pack'leri Giant Vapes'te bulabilirsiniz. SMOK Novo 2 ayrıca orijinal SMOK Novo bölmeleriyle de uyumludur.


 


Renkler: Siyah / Beyaz, Gökkuşağı, Mavi / Kahverengi, Sarı / Mor, Kırmızı / Sarı, Mavi / Siyah, Yeşil / Kırmızı, 7 Renkli Sprey, 7 Renkli Kabuk


 


SMOK Novo 2 Kit İçeriği:

 


(1) Novo 2 Cihazı

(1) 1.0 ohm Novo 2 Ağ Geçidi

(1) 1.4 ohm Novo 2 DC MTL Bölmesi

(1) USB Şarj Kablosu

(1) Kullanım Kılavuzu


 


SMOK Novo 2 Kit Özellikleri:

 

- Entegre 800mAh Şarj Edilebilir Pil


- 2ml Meyve Suyu Kapasitesi


- Pod Bağlantısına Sığdırmak İçin Bas


- Doğrudan Gerilim Bazlı Çıkış


- Aktif Ateşleme Mekanizması Çizin


- LED Işık Pil Göstergesi


- Reçine Yan Panelleri


- Ergonomik Şekilli Ağızlık


- 8 Saniye Kesme Koruması


- Kısa devre koruması


- Alçak Gerilim Uyarısı


- Mikro USB Şarj Portu


 


SMOK Novo 2 Kit Özellikleri:

 


Boyutlar: 88,3 mm x 24,5 mm x 14,5 mm


Ağırlık: 43g


Eliquid Kapasitesi: 2ml


Watt Çıkışı: 6W - 25W


Pil Kapasitesi: 800mAh


Maksimum Şarj Akımı: 0.55A


Şarj Gerilimi: 5V