Voopoo - Argus GT 160W Elektronik Sigara Mod

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Voopoo - Argus GT 160W Elektronik Sigara Mod

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
479.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 11.98 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)Argus GT ile ilgili ilk fark ettiğim şey boyutu oldu. Bu gerçekten küçük bir kutu modudur. Çift 18650 pil alması gerektiğini biliyordum ama nasıl sığacaklarını göremedim. Gerçekte yer olduğundan emin olmak için pil kapağını açmam gerekiyordu!

Argus GT, sadece 82 mm uzunluğunda, 52 mm genişliğinde ve 26 mm kalınlığındadır ve sahip olduğu 18650 pillerden biraz daha büyüktür. Bu kesinlikle şimdiye kadar gördüğüm daha küçük çift 18650 modlarından biri. Esas olarak çinko alaşımından yapıldığı için son derece hafiftir. Piller takılı olmadan zar zor ağırlaşır. Piller ve kapsülün içinde dolu bir ejuice deposu olsa bile, Argus GT tüy kadar hafif kalır.

Bu modun tasarımı çok güzel. İnce dikdörtgen şekli harika görünüyor ve tutması da güzel. Modun gövdesi, ıslak bir görünüm veren benekli bir desene sahip mat siyah bir boya ile tamamlanmıştır. Kesinlikle eşsiz bir görünüm olan minik su damlalarıyla yıkanmış gibi görünüyor.

Argus GT'nin deri kavrama kalitesi yüksek ve gerçekten güzel. Yumuşaktır ve modu tutmayı bir zevk haline getirir. Deri üzerine basılan "ARGUS" da yüksek kalitede ve testlerim sırasında solmamış veya aşınmamış. Derinin arkasından aşağı doğru uzanan ince çizgili dikiş de iyidir. Dikişin rengi, Argus GT'deki metal çerçevenin rengiyle aynıdır, bu nedenle elde ettiğiniz renge bağlı olarak dikişler eşleşecek şekilde renklendirilecektir.

Metal çerçeve, yapı kalitesinde zayıf bir noktadır. Argus GT'deki diğer her şey dayanıklı ve aşınmaya / çizilmeye karşı dirençli ancak metal çerçeve o kadar iyi dayanamadı. Yepyeni olduğunda iyi görünüyor; Siyah & Kırmızı rengim, çerçevenin alt kısmına doğru siyaha dönen parlak kırmızı bir boyaya sahip.

Ancak birkaç günlük kullanımdan sonra, iyi bakmama rağmen boya çizilmeye ve parçalanmaya başladı. Argus GT'yi asla düşürmedim veya başka bir şekilde kötü davranmadım. Bu da gerçekten talihsiz bir durum çünkü çerçeve üzerindeki boya çok güzel görünüyor.
dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz