Salt Likit

Salt Likitler

Salt likitler yüksek nikotin oranları yüzünden boğada yanmalar yaşanması nedeniyle kullanılamayan elektronik sigaralar, bazı zamanlarda nikotinin geç etki göstermesi sebebiyle sürekli bir şekilde içme isteği uyandırmaktadır. Salt likitler kullanılarak nikotinin doyum noktasına gelmesi sağlanmakta, kısa sürede yeniden sigara içme isteğinden kurtulmaya fayda sağlamaktadır. Nikotin yoksunluğunu en aza indirgeyerek tüketiciyi psikolojik olarak rahatlatan salt likitler birçok farklı aroma barındıran tatlarla elektronik sigara sektöründe oldukça hızlı tüketilen ürünler arasında yer almaktadır. Firmamız müşteri talepleri gereği birçok farklı lezzet içeren salt likit çeşitleriyle hizmet vermektedir.

Salt likitler nikotin doyum noktasını daha üst noktalarda yaşamayı düşünen tüketiciler tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcılar kendi ideal mg değerlerini ya deneme yöntemiyle, ya da tavsiye edilen ürünleri deneyerek anlamaktadır. Son dönemlerde daha sık kullanılan baz nikotinin yerini almaya başlayan salt likitler, nikotin tuzu adı verilen ve tütünün yapraklarında yer alan nikotinin bir formudur. Baz nikotine göre daha saf bir yapıda olması ve etkisini uzun süre sürdürmesi nedeniyle sigarayı bırakan tiryakilerin daha çok tercih etmeye başladığı bir üründür.

Salt Likitler Zararlımı?

Salt likitler nikotin ihtiyacının giderilerek psikolojik rahatlama eşiğinin kolay atlatılması için sistemde yer almış olan ürünlerdir. Nikotine oranla her hangi bir farklı zararı saptanmadığı gibi, sigarayı çabuk bırakabilmek için uğraşan tüketicilerin güvenle kullanabileceği bir üründür. Geçek sigaraya en yakın boğaz vurumunun yakalandığı bir ürün olan salt likitler, firmamız tarafından farklı tatları içeren ürünler olarak kataloglarımızda yer almakta, tanıtım ve satışı yapılmaktadır. Farklı meyve tatlarından oluşturulmuş olan salt likitler konusunda en tanınan markalar

·         One Hit Wonder

·         Naked Cuban

·         Yogi

·         ANML Unleashed

·         Bam Bam’s

·         Nasty Juıce

·         Dinner Lady vb. ürünlerdir.

Salt likitler nikotin ihtiyacının uzun süre duyulmaması ve psikolojik rahatlama sağlaması açısından gittikçe artan taleplerle oldukça fazla tüketici tarafından tercih edilmektedir. Dilediğiniz tüm elektronik sigara marka ve modellerini, yedek parça ve aksesuarlarını en uygun fiyatlar ve orijinal ürün garantisiyle firmamızdan temine edebilirsiniz. www.dumandegilbuhar.com sitemizi ziyaret ederek satış ve teslimat şartları ile ilgili bilgi temin edebilirsiniz.

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz