Smok X-Priv 225 w Elektronik Sigara Ürün İncelemesi

SMOK X PRIV KIT İNCELEME - VAPING GELECEĞİ?


Dünyanın her yerindeki Vape şirketleri her zaman modlarının tasarımı ve işlevselliği ile birbirlerini alt etmeye çalışıyorlar. Bazıları modlarının çıkış gücünü, bazıları ergonomik tasarımı ve sadeliği ile övünüyor. Ancak sadece farklı olmak ve yaratımlarını diğerlerinden farklı kılmak isteyen şirketler var. Smok X Priv Kiti! Smok’un yeni teklifi, X Priv kesinlikle diğerlerinden ayrılıyor. Önünde camsı bir malzeme ile kaplanmış, geniş bir ekranla kaplanmış, sanki vaping dünyasının iPhone X ya da Galaxy S8'i gibi.


Ürünü Linkten Satın Almak İçin Tıklayın

https://www.dumandegilbuhar.com/ilan/smok-x-priv-225w-tc-with-tfv12-prince-elektronik-sigara-kit-1375/detay


Smok vape modları için trend belirleyici olmaya çalışıyor. Tıpkı G Priv programında olduğu gibi, büyük ekranlı modları standart hale getirmek istiyorlar. X Priv'e bakarken, ne kadar şık ve zarif olduğunu inkar edemezsiniz. Birinci sınıf çinko alaşımı gövdesinden 2 inç yüksek çözünürlüklü ekrana sahip tüm cam cepheye kadar, bu konuda bir film izleyebileceksiniz gibi görünüyor.

Smok X Priv kiti 2 bobin başıyla birlikte gelir. 0.4 ohm bobin kafası olan v12 prince-q4 ve 0.12 bobin kafası olan v12 prince-t10. 0,4 bobin kafası, meyve suyundan en fazla lezzet almak isteyen bebekler için mükemmel olan 60 ila 80 watt arasında, 0.12 bobin kafası ise, bulut kovalayanlar için mükemmel olan 80 ila 110 watt arasında derecelendirilmiştir. bütün gün buharı kesmek istiyor.

225 Watt'a kadar güç üretebilen X Priv moduyla, kullanmak istediğiniz bobin üzerinde asla yanlış gidemezsiniz. TFV12 Prince tank çift ayarlı bir hava akışına sahiptir, yani ciğer sürtünmesinde hoş ve sıkı bir ağız için olmasını istediğiniz kadar kısıtlayıcı veya daha büyük bir hava için içeriye daha fazla hava girmesini istediğiniz kadar açabilirsiniz.

Ancak, kişisel olarak tercih ettiğim dengeli bir lezzet ve buhar arasında her zaman ayarlayabilirsiniz. Ayarlanabilir hava akımının güzelliği budur.

                    

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz