Vaporesso Luxe 220 w Dokunmatik Ekranlı Elektronik Sigara Ürün İncelemesi

VAPORESSO LUXE İNCELEME - Lüksünüzü test edin


Vaporesso, teknoloji söz konusu olduğunda her zaman en iyi vape şirketlerinden biri olmuştur. Onların özel yongası Omni anakartı, özellikler ve performans açısından bir adım önde ve en ünlü DNA anakartıyla karşılaştırılabilir durumda. Bu sefer, Vaporesso Luxe, aslında tasarım ve estetik için üst sıralarda yer alabilirdi. Sadece bu değil, sete dahil olan tank, çok garip bir isme sahip Vaporesso SKRR, optimize edilmiş bir hava akışına sahip olan, tükürük bırakmayan ve sızıntı yapmayan tamamen yeni bir dörtlü hava dağıtım sistemine sahiptir.


Ürünü Satın Almak İçin Linke Tıklayın

https://www.dumandegilbuhar.com/ilan/vaporesso-luxe-220w-skrr-tank-8-ml-elektronik-sigara-kit-1654/detay


Kaliteyi Yarat


Vaporesso Luxe beklenmedik bir şekilde Vaporesso’nun Tarot ve Revenger gibi eski ürünlerinden bazılarının aynı tasarım dilini paylaşmıyor. Vaporesso’nun eski cihazlarının kasvetli görünümüne kıyasla gereksiz kenarlar olmadan daha düzenli bir tasarıma sahip.

Ön ve arka paneller yanlara eğridir ve çok kesintisiz görünürler. Bu yeni tasarım, oldukça ağır bir cihaz olduğu için cihazın yardımcı olan ergonomisini artırıyor. Luxe tamamen çinko alaşımından yapılmıştır ve bu da kendisini çok üstün hissettirir ancak buna çok ağırlık katar.

Luxe, ön ve arka cam görünümlü panelleri ile kalın bir akıllı telefona benziyor. Ön tarafta, alt kısımda serin olan ve genel olarak tasarımın daha temiz görünmesini sağlayan, normalde yapışan ayar düğmelerini çıkardığı için serin bir dokunmatik panele sahip 2 inç renkli bir ekran var.

Luxe'de göreceğiniz tek düğme cihazın yan tarafındaki ateş butonu. Ayrıca ön tarafta vaping cihazları için bugüne kadarki en hızlı şarj teknolojisi olan 2.5A ultra hızlı şarj teknolojisine sahip bir mikro USB bağlantı noktası bulunuyor.

Vaporesso Luxe iki 18650 pil ile çalışıyor ve maksimum 220 watt güç çıkışına sahip. Aynı zamanda sadece 0.001'lerin en hızlı ve en istikrarlı ateşleme hızına sahip olan insta-fire teknolojisine sahiptir, bu da onu piyasadaki en vape modlarına kıyasla en hızlı ve en hızlı tepki veren ateş oranına sahip cihazlardan biri yapar.

Bu özelliklerin tümü, Vaporesso’nun Omni board 4.0 özelliği sayesinde mümkündür. Kit içindeki depoya SKRR adı verilir. Öncelikle 8 ml e sıvı kapasitesine sahip paslanmaz çelikten imal edilmiş olup çift ayarlanabilir hava akımı ve çocuk kilit sistemli bir üst doldurma sistemine sahiptir.


dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz