Vaporesso Revenger Elektronik Sigara Ürün İncelemesi

Vaporesso, sadece estetik anlamında değil, işlevselliği ve cihazlarına koydukları teknoloji ile her zaman sınırları zorlamaktadır. Seramik bobinlerinden, modlarına güç veren yüksek performanslı Omni yongasına kadar, Vaporesso nadiren beklentilere cevap vermeyen bir ürün yayınladı. Vaporesso Revenger kiti bu kuralın istisnası değildir; Modern, aerodinamik stil ve tercih ettiğiniz vaping tarzında arama yapmak için sayısız seçenek ile dikkatinizi çeken bir cihaz.

Sitemiz Üzerinden Ürünü Satın Almak İçin Linke Tıklayınız 

https://www.dumandegilbuhar.com/ilan/vaporesso-revenger-x-dokunmatik-ekran-220w-kit-1112/detay

Revenger'ı herhangi bir modern mobil cihazın yanına yerleştirmek, mod'a aşina olmayan birisini bir cep telefonu ile yanlış yapabilir. Plastik ön ve arka kapakla birleştiğinde şık, kaplamalı alüminyum konstrüksiyon ile, cihaz USS Enterprise'da kesinlikle yerin dışında hissetmeyen şık bir fütüristik görünüme sahiptir. Cihaz, bataryaları takılıyken bile ağır hissetmeden kendini sağlam hissediyor. Şekli ergonomiktir ve kolayca erişilebilen geniş ve oldukça konforlu, içbükey ateşleme düğmesi ile elde kolayca kullanılabilir.

Revenger, piyasadaki en çok yönlü cihazların özelliklerini kullanır ve bunu bir çentik yükseltir. Mod, paslanmaz çelik, nikel ve titanyumdan gelen düzenli sıcaklık kontrol seçenekleri gamının yanı sıra, TCR eğrilerini ve ön ısıtma eğrilerini, cihazı bir Windows bilgisayara bağlamaya gerek kalmadan yapılandırmanıza olanak tanır Tanınmış Evolve DNA çipi bunu yapamıyor (DNA, söz konusu eğrileri yapılandırmak için USB'ye cihazınıza USB üzerinden bağlı ayrı bir yazılım gerektiriyor).

Revenger, özellikleri ve batarya kapasitesi göz önüne alındığında makul ölçüde boyutlandırılmıştır. Birlikte verilen NRG tankı takılıyken çoğu cebe sığar. İkili 18650 piller oldukça uzun süre dayanır ve şarj edilmek zorunda kalmadan tüm gün ağır kullanımdan geçebilir. Ancak, şarj edilmesi gerektiğinde ve harici bir şarj cihazına erişilemediğinde, cihaz, bataryaları 2,5 amperlik son derece yüksek bir hızda dolduran yerleşik hızlı şarj özelliğini destekler, çoğu harici şarjın eşleştirememesi bile mümkündür.

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz